• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 tzu

Jak reagować? Jak unikać błędów? Najczęściej wymieniane przez rodziców i nauczycieli problemy to trudności w zachowaniu dziecka, związane z zaburzoną koncentracją uwagi, nadruchliwością, nadimpulsywnością.

 

Prezentacja przygotowana przez panią Małgorzatę Mróz zawiera wskazówki, jak pomóc dziecku przejawiającemu takie zaburzenia.

 

Trudne zachowania ucznia

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider