• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Terminy rad pedagogicznych w roku szkolnym 2015/2016

Stałe terminy rad pedagogicznych:

 

15.09.2015 r.

19.01.2016 r. - rada klasyfikacyjna półroczna

20.06.2016 r. - rada klasyfikacyjna roczna

24.062016 r. - raa podsumowująca

Pozostałe rady pedagogiczne będą odbywały się w zależności od potrzeb. Terminy podane będą minimum 7 dni wcześniej.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider