• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Biblioteka nocą

W nocy z 1 na 2 grudnia podczas warsztatów Szkoła nocą uczniowie klas czwartych udali się wraz z panią Bożeną Marchlińską i panią Ireną Maćkowiak do biblioteki szkolnej.

W tajemniczej atmosferze przy blasku świec uczniowie mówili, jakie książki czytają, dlaczego warto czytać. Wysłuchali również opowiadania o chłopcu z dwojgiem oczu.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że biblioteka nocą wygląda magicznie.

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider