• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Nazwisko i imię

Przedmiot Wychowawstwo/klasa
Bąkowska Agnieszka
plastyka
Bielska Aneta
nauczyciel wspomagający 1b 
Biernacka Renata wychowawca w świetlicy -
Bolek Joanna wychowawca w świetlicy -
Borko Janina wychowanie fizyczne -
Borowska Ewa język angielski 6d
Chodak Anna język polski -
Dmowska Irena edukacja wczesnoszkolna 1d
Drewicz Barbara edukacja wczesnoszkolna, historia 2a
Dobkowska Agnieszka
nauczyciel wspomagający 2d 
Dziedzic-Gmur Katarzyna
nauczyciel wspomagający 2e 
Dzwonkowska Ewa
nauczyciel wspomagający 5a
Fedynicz-Komosa Aleksandra historia, wychowanie do życia w rodzinie 6g
Gąsiorek Karolina wychowawca w  świetlicy  
Głuszek Małgorzata religia -
Golon Aleksandra zajęcia sportowe w klasie sportowej  
Gromadzka Bożena geografia, terapeuta pedagogiczny 5b
Gwara Adrianna
nauczyciel wspomagający 2b 
Jankowska Dorota język polski 4a
Jonczyk Ewelina edukacja przedszkolna maluchy
Jurczak Anna edukacja wczesnoszkolna -
Kaliściak Barbara nauczyciel wspomagający 5g
Kamola Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 2e
Kasprzak Monika język angielski -
Kempa Agata język angielski 5f
Kindzierska Beata bibliotekarz -
Kochański Andrzej muzyka 5a
Kochański Paweł wychowanie fizyczne -
Kołacz Bożena religia -
Korzeniewska Iwona psycholog, terapeuta SI -
Kościołek Alicja nauczyciel wspomagający 1d
Krajewska Magdalena biologia, świetlica 6c
Kralewska Krystyna wychowawca w świetlicy -
Książek Czesława Iwona logopeda -
Lewandowska Barbara historia -
Lewandowska Małgorzata plastyka, informatyka
-
Lewandowska Marta edukacja przedszkolna średniaki
Lichocka Katarzyna nauczyciel wspomagający 5d
Maćkowiak Irena pedagog -
Manowska Agnieszka nauczyciel wspomagający 3b
Marchlińska Bożena informatyka 6b
Marszałek Piotr wychowanie fizyczne 6e
Mazurek Monika
nauczyciel wspomagający -
Mielniczuk Estera edukacja przedszkolna maluchy
Mirosław Jolanta psycholog, pedagog -
Moczydłowska Elżbieta technika, świetlica -
Modzelewska Mirosława matematyka -
Mróz Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 3b
Mujević Emilia edukacja wczesnoszkolna 2b
Nowacka Karolina edukacja wczesnoszkolna 1c
Nowak Alicja bibilitekarz -
Nowak Anna matematyka, bibliotekarz 5g
Nowak Jacek zajęcia sportowe w klasie sportowej -
Obuchowicz Marta terapeuta pedagogiczny -
Ołdakowska Zofia edukacja wczesnoszkolna 2a
Pęczek Katarzyna logopeda -
Pobucewicz-Serafin Dorota edukacja przedszkolna średniaki
Pośnik Elżbieta edukacja wczesnoszkolna 2e
Rodak Urszula edukacja wczesnoszkolna 2d
Rodziewicz Sylwia język angielski 6f
Rosłon Zofia edukacja przedszkolna zerówka
Skolimowska Beata nauczyciel wspomagający 6d 
Skolimowska Jolanta matematyka
-
Skolimowska-Płaczek Beata edukacja wczesnoszkolna 3d
Szlaga Marta język polski 5d
Szcześniak Natalia język polski 5c
Świtek-Madej Joanna
nauczyciel wspomagający 2c
Tabor Magdalena język angielski 4b
Turek Joanna nauczyciel wspomagający średniaki
Uścińska Dorota edukacja wczesnoszkolna 1b
Wachnik Joanna nauczyciel wspomagający  6b 
Węcławiak Monika edukacja wczesnoszkolna 2c
Wietecha Justyna wychowanie fizyczne 6a
Wietocha Zbigniew religia -
Wilczyńska Joanna edukacja wczesnoszkolna 3c
Wilk Anna matematyka 5h
Wiśniewska Agnieszka
zerówka 1a
Witan Daniel wychowawca w świetlicy szkolnej -
Zub Anna wychowawca w świetlicy szkolnej -

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider