Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii.

Naszym zadaniem jest wspieranie Rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Oddajemy do dyspozycji uczniów, rodziców i nauczycieli adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i zwracamy się z prośbą o sugestie, uwagi, nowe inicjatywy, dobre pomysły dotyczące funkcjonowania i pracy szkoły. Pomoże nam to w poprawie jakości naszej pracy, której nadrzędnym celem jest dobro dziecka.

Bierzemy udział

paczka    Bierzemy udział w Godzinie Kodowania 2017    logo-podziel-sie-miesiem    gg2017-baner-strona-www

instaling       dbi2017 logo akcja zonkile 2017