• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rada Rodziców - rok szkolny 2013/2014

Skład Prezydium Rady Rodziców

Przewodnicząca: p. Renata Parol

Z-ca: p. Grzegorz Gąsior

Skarbnik: p. Jolanta Szymańska

Sekretarz: p. Monika Węcławiak

 

Komisja Rewizyjna:

p. Ewa Fąfara,

p. Beata Kopyt,

p. Marlena Dumała,

p. Iwona Krawczyk

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider