• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Prawidłowe żywienie dzieci w wieku szkolnym jest szczególnie istotne, gdyż znajdują się one w tym okresie w fazie intensywnego wzrostu i dojrzewania. Dla utrzymania wzrostu i rozwoju fizycznego oraz intensywnej pracy umysłowej podczas szkolnych lekcji

niezbędne jest dostarczenie odpowiedniej ilości energii, białka, kwasów tłuszczowych, węglowodanów oraz witamin i składników mineralnych, zwłaszcza witamin A, C i D oraz wapnia.

Więcej mozna przeczytać w materiale przygotowanym przaz panią Janinę Zofię Borko, nauczycielkę wychowania fizycznego:

 Żywienie dzieci i młodzieży podczas pobytu w szkole

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider