Zmiany w zasadach odpłatności za obiady

Od roku szkolnego 2016/2017 następuje zmiana w sposobie dokonywania płatności za obiady.

Wpłat należy dokonywać wyłącznie na konto bankowe o numerze:

26 8003 0003 2001 0003 3008 0008

Pieniądze za obiady należy wpłacać do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym dziecko będzie jadło obiady.

W miesiącu wrześniu wyjątkowo przyjmujemy wpłaty do 10 września. Za październik wpłat należy dokonać do końca września.

Obiady we wrześniu będą wydawane od 5 września. Bardzo prosimy Państwa o zadeklarowanie do 2 września u wychowawcy lub w pokoju 14, u pani dietetyczki, czy dzieci będą jeść obiady.

Odpłatność za obiady we wrześniu wynosi 78 zł