Zasady opłat za obiady w roku szkolnym 2019/20 oraz opłaty za obiady w miesiącu wrześniu 2019 r.

W bieżącym roku szkolnym zmieniają się terminy wpłat za obiady.

Wpłat za obiady trzeba będzie dokonywać od dnia 20 do 27 miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym dziecko bedzie jadło obiady (np.: za październik wpłaty będą robione od 20 do 27 września).

Jeśli wpłata będzie dokonana po tym terminie, to rodzic musi skontaktować się z panią dietetyczką (tel. 22 727 43 08) w celu ustalenia dnia, od którego dziecko będzie jadło obiady.

Wyjątek stanowi wrzesień tego roku, gdzie wpłat należy dokonać do 2 września 2019 r.

Jeśli wpłata będzie później, to należy kontaktować sie z panią dietetyczką.

W miesiącu wrześniu obiady dla uczniów klas 1-6 będą wydawane od 4 września, a dla ooddziałów przedszkolnych od 2 września.

WAŻNE! Uczniowie mogą korzystać z obiadów dopiero po dokonaniu wcześniej wpłaty na konto bankowe o numerze:

26 8003 0003 2001 0003 3008 0008

W tytule wpłaty należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, klasę, obiady, miesiąc.

Opłaty za obiady w miesiącu wrześniu wynoszą:

• dla uczniów klas 1-6:              19 dni x 4,80 zł = 91,20 zł
  • dla oddziałów przedszkolnych  21 dni x 10,80 zł = 226,80 zł

Prosimy o terminowe wpłaty!