Opłata za obiady w maju 2019 r.

Opłata za obiady w maju wynosi:

• dla uczniów klas 1-6                 20 dni x 4,20 zł = 84 zł
  • dla oddziałów przedszkolnych    20 dni x 7,50 zł = 150 zł

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto o numerze 26 8003 0003 2001 0003 3008 0008 od 1 do 10 maja 2019 r.

WAŻNE!

W tytule wpłaty należy umieścić nastęujące informacje: imię i nazwisko dziecka, klasę, obiady, miesiąc.

Przypominamy o terminowych wpłatach!

Od miesiąca maja za nieterminowe wpłaty dzieci będą wykreślane z listy obiadowej.

Nieobecność dziecka nie odwołuje obiadu!

Rodzice zobowiazani są do zgłaszania nieobecności dziecka pod numerem telefonu 530 199 379 dzień wcześniej lub w dniu bieżącym do godziny 9.00.

Rodzice nie mogą sami odliczać obiadów bez wcześniejszego powiadomienia pani dietetyczki.

Jeżeli w kwietniu były odwoływane obiady lub dzieci nie jadły obiadu ze względu na strajk, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 727 43 08 w celu ustalenia kwoty wpłaty.