• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Półkolonie 2017

 

Zapraszamy na półkolonie letnie 2017!

W tym roku startujemy od 26 czerwca, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00. Jak zawsze zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. wyjścia na basen, pobyt w parku linowym, wyjazdy do kina i na kąpielisko, paint ball (I turnus), warsztaty fizyczne i chemiczne (I turnus), warsztaty ceramiczne (I turnus), wyjazd do Zagrody Zwierzyniec (I turnus) i miasteczka kowbojskiego (II turnus), kręgle (II turnus), szaleństwo w krainie zabawy (II turnus), warsztaty rysunku (II turnus). Zapewniamy II śniadanie, obiad i oczywiście najlepszą opiekę pod słońcem!

Terminy turnusów:

I turnus: 26 czerwca – 7 lipca

II turnus: 10 – 21 lipca

Koszt jednego turnusu – 310 zł (opłata jest jednorazowa, nie ma możliwości rozłożenia na raty)

Zapisy ruszają już po świętach:

20 kwietnia (czwartek) w godz. 17:00 – 18:30 w sali nr 19

25 kwietnia (wtorek) w godz. 18:00 – 19:00 w sali nr 19.

Przy zapisach otrzymacie Państwo kartę kwalifikacyjną, regulamin i upoważnienia oraz numer konta, na które należy uiścić opłatę za półkolonie. Podczas zapisów nie przyjmujemy wpłat.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider