Zajęcia grupowe dla uczniów klas IV-VI z Treningu Umiejętności Społecznych

Szanowni Państwo, informujemy, że od listopada ruszają zajęcia grupowe dla uczniów klas IV-VI z Treningu Umiejętności Społecznych.

Zajęcia mają na celu poprawę funkcjonowania w sytuacjach społecznych poprzez zmianę zachowań nieakceptowanych na pożądane i społecznie akceptowane.

Celem zajęć jest:

• trening umiejętności społecznych

• trening umiejętności komunikacyjnych

• trening modyfikowania zachowań na bardziej aprobowane społecznie

• umiejętność współpracy w grupie

• metody radzenia sobie z emocjami

• praca nad przestrzeganiem zasad

• uczenie się rozpoznawania emocji i potrzeb

• odreagowanie napięć emocjonalnych

• kształtowanie umiejętności rozwiązywania konfliktów

Zajęcia będą się odbywały w środę w godzinach 15.30-16.30.

Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby prowadzące: pedagog Irena Maćkowiak, psycholog Iwona Korzeniewska czekają na zgłoszenia do dnia 27.10.2016 roku.

Czekamy na zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 690-879-149

Informację o zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia przekażemy Państwu do dnia 03.11.2016 roku.

Irena Maćkowiak, Iwona Korzeniewska