Warsztaty dla rodziców

Zapraszamy Rodziców do udziału w warsztatach doskonalących umiejętności wychowawcze w najbliższą sobotę (10 października 2015 r. ) w godz. 9.00-13.00 s. 17, I p.

Prosimy o potwierdzenie swego uczestnictwa w warsztatach jedną z dróg:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.write(''); document.write(addy_text32307); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• tel. 690 879 149

• bezpośrednio w s. 17.