• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Warsztaty dla rodziców

Zapraszamy Rodziców do udziału w warsztatach doskonalących umiejętności wychowawcze w najbliższą sobotę (10 października 2015 r. ) w godz. 9.00-13.00 s. 17, I p.

 

 

Prosimy o potwierdzenie swego uczestnictwa w warsztatach jedną z dróg:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. '; document.write(''); document.write(addy_text13163); document.write('<\/a>'); //-->\n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• tel. 690 879 149

• bezpośrednio w s. 17.

Marta Pyrgies –Łukowska, psycholog szkolny

Irena Maćkowiak, pedagog szkolny

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider