• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Zwolnienia z zajęć wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/2016

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem dyrektor szkoły zwalnia ucznia z wykonywania ćwiczeń fizycznych na zajęciach wychowania fizycznego na podstawie opinii o ograniczonych możliwościach uczestniczenia ucznia w tych zajęciach, wydanej przez lekarza, na czas określony w tej opinii.

Wniosek o zwolnienie z ćwiczeń wraz z opinią lekarza składają rodzice lub prawni opiekunowie w sekretariacie szkoły. 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider