• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Zaczarowany kociołek"

 

Właśnie taki tytuł nosił koncert, który odbył się w piątek 16 marca w Ośrodku Kultury i w którym uczestniczyły klasy czwarte.

Tak naprawdę bardziej odpowiednim określeniem byłoby widowisko, w którym muzyka zastąpiła scenografię i stanowiła tło dla wierszy polskich poetów (m.in. Jana Brzechwy). Mieliśmy okazję nie tylko przenieść się w niezwykły świat poezji i muzyki, ale też poznać bardzo ciekawe instrumenty perkusyjne i zobaczyć (a raczej usłyszeć), jak muzyka może stać się ilustracją do słów.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider