• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha"

 

Tym fragmentem Ewangelii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne trwające od 7 do 9 marca.

W tym roku prowadzi je ks. Zbigniew Borkowski, który ładnych parę lat temu (chyba ponad 10) był w Górze Kalwarii. Rekolekcje w szkole są oznaką, że Święta Wielkanocne już niedługo…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider