• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Wielki Dzień

 

Przyrodnicze eksperymenty, zabawy matematyczne, rozgrywki sportowe klas szóstych, wystawa prac, konkurs talentów i wiele innych atrakcji czekało w naszej szkole w sobotę 3 marca. O godzinie 9:00 rozpoczął się Dzień Otwarty.

Szkoła czekała nie tylko na aktualnych uczniów, ale także na dzieciaki, które mogłyby nimi zostać w następnym roku szkolnym. Oprócz zwiedzania i włączenia się do zabawy, zwiedzający mogli porozmawiać z Dyrekcją, nauczycielami i poznać zasady funkcjonowania oddziałów „0” oraz organizację zajęć w klasach pierwszych. Mamy nadzieję, że z naszymi małymi gośćmi (oraz z ich rodzicami) spotkamy się znowu – we wrześniuJ

 


 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider