• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Jak to w karnawale

 

Królewny, wróżki, piłkarze i superbohaterowie zawitali do szkoły w środę 7 lutego. Od samego rana rozpoczęło się karnawałowe szaleństwo, które trwało aż do wieczora.

Przed południem bawili się młodsi. Po skończonej zabawie tanecznej kontynuowali zabawę w szkolnej świetlicy. Od 16:00 roztańczyły się klasy 4 – 6. Jak było? Zapraszamy do naszej galerii!

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider