• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Tuż przed feriami

 

Już za parę dni ferie ale przedtem czas na podsumowanie pierwszego półrocza. Klasy 1 - 3 miały je 12 stycznia.

To jest naprawdę bardzo miła sytuacja – podczas apelu szkolnego klas młodszych zostali wyróżnieni uczniowie, którzy zdobyli osiągnięcia w konkursach, zawodach. Apel został przygotowany przez samorząd klas 1 – 3.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider