• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Zielone Światło"

 

      Nasza Szkoła przystąpiła  w  tym  roku  szkolnym  do  III już edycji  konkursu ”Zielone  Światło  dla  Bezpieczeństwa” organizowanego  przez  Szkołę Podstawową  w  Brześcach.  Tegoroczna  edycja  konkursu  miała  zachęcić  uczestników  do  refleksji  na temat szeroko  rozumianego  bezpieczeństwa, dotyczącego  również  bezpiecznych  zachowań  w  sieci/Internecie.

 

     Konkurs literacko-plastyczny  skierowany  do  uczniów  szkół  podstawowych  naszej  Gminy  polegał  na  prezentacji  własnych  dzieł  literackich  związanych  z  bezpieczeństwem  w  Internecie oraz  dzieł  plastycznych   również  podejmujących ten temat.

.          Uroczyste  wręczenie  nagród  odbyło  się  dnia  09.01.2018  w  Ratuszu  Miejskim  w Górze  Kalwarii  w  obecności  władz  naszego miasta. Wielką  radością  dla  naszej  szkoły  jest  informacja,  że  mamy  dwóch  laureatów  tego  konkursu.         

       I  miejsce  w  konkursie  literackim  zajął  uczeń  klasy  IV b  Dawid  Trochim

 

   

    II miejsce  w  konkursie  plastycznym  zajęła  uczennica  klasy  Vc Wiktoria Gruza.

                                                 Serdecznie  gratulujemy  zwycięzcom!

Dorota Jankowska

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider