• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ach te zmiany!

 

9 stycznia w szkolnej stołówce zgromadziło się  damskie towarzystwo złożone z dziewczyn klas szóstych. Tytuł spotkania „Między nami kobietkami” sugerował, co będzie jego tematem.

Dojrzewanie, zmiany z tym związane – to tematy tak bliskie szóstoklasistkom! 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider