"Lubię ludzi"

W dniach 9-10 grudnia miał miejsce finał akcji „Szlachetna Paczka”. Nasza szkoła już po raz trzeci zaangażowała się w tą akcję charytatywną i wspomogła wybraną rodzinę.

W ciągu dwóch tygodni zgromadziliśmy długoterminową żywność, środki czystości, zabawki, ubrania, prezenty pod choinkę i przede wszystkim – pieniądze na zakup węgla. Nasza rodzina również dostała nową kuchenkę gazową z piekarnikiem.

Nie udałoby się, gdyby nie wsparcie całej naszej szkolnej społeczności: rodziców, uczniów, nauczycieli oraz zaangażowania naszych absolwentów, którzy obecnie są uczniami Szkoły Podstawowej nr 1.

Dorota Wodyńska