• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Lubię ludzi"

 

W dniach 9-10 grudnia miał miejsce finał akcji „Szlachetna Paczka”. Nasza szkoła już po raz trzeci zaangażowała się w tą akcję charytatywną i wspomogła wybraną rodzinę.

W ciągu dwóch tygodni zgromadziliśmy długoterminową żywność, środki czystości, zabawki, ubrania, prezenty pod choinkę i przede wszystkim – pieniądze na zakup węgla. Nasza rodzina również dostała nową kuchenkę gazową z piekarnikiem.

Nie udałoby się, gdyby nie wsparcie całej naszej szkolnej społeczności: rodziców, uczniów, nauczycieli oraz zaangażowania naszych absolwentów, którzy obecnie są uczniami Szkoły Podstawowej nr 1.

 

Dorota Wodyńska

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider