• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Nie tylko dla ludzi...

 

Grudzień to miesiąc, w którym wyjątkowo często dajemy sobie prezenty. 7 grudnia członkowie koła PCK pod opieką pani Iwony Książek udali się z podarunkami do schroniska dla zwierząt w Celestynowie.

Były to oczywiście: karma, środki czystości, koce – a więc akcesoria, które dla zwierzaków są niezbędne do przetrwania zimy. Wprawdzie obdarowani nie mogli słowami wyrazić podziękowań, ale i tak wiemy, że są nam bardzo wdzięczni za pamięć i opiekę, którą od lat otaczamy schronisko. 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider