• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Czyste powietrze - u nas

 

5 grudnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli firmy Open Education Group Sp. Z o.o. z Białegostoku. Celem wizyty było przeprowadzenie szkolenia na temat zanieczyszczeń powietrza. Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych oraz 2g.

Dzieciaki poznały właściwości powietrza, zdobyły też wiedzę na temat rodzajów i skutków jego zanieczyszczeń, poznały pojęcie niskiej emisji i przyczyny jej powstania. Uświadomiły też sobie, jakie są skutki ekologiczne i zdrowotne niskiej emisji.

Szkolenie było elementem kampanii „Odetchnij! Czyste Mazowieckie” realizowanej przez Mazowiecki
Urząd Wojewódzki w Warszawie.   

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider