• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Szkoła nocą

 

Każdemu wydaje się, że w nocy szkoła jest pusta i ciemna. Nic bardziej mylnego. Warsztaty połączone z nocowaniem w szkole przeznaczone dla uczniów zdolnych stały się już naszą tradycją. Pierwsza tura tegorocznej  edycji „Szkoły nocą” rozpoczęła się 1 grudnia w piątkowy wieczór, a skończyła w sobotę  2 grudnia.

Uczestniczyli w niej uczniowie klas czwartych, którzy uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez panie: Agnieszkę Bąkowską, Irenę Maćkowiak i Bożenę Marchlińską. Jak było? Oddajmy głos samym uczestnikom:

Bardzo miło spędziliśmy czas. Było dużo przyjemnych, zabawnych i wesołych zajęć, np. mówiliśmy o swoich słabościach, tworzyliśmy prace plastyczne, bawiliśmy się w niewidomego i przewodnika, w środku nocy czytaliśmy w bibliotece opowieść, siedzieliśmy przy świecach i opowiadaliśmy sobie różne historie (śmieszne a przy okazji też trochę straszne). Spać położyliśmy się gdzieś o 4 nad ranem. Kiedy zadzwonił dzwonek na pobudkę, nikomu nie chciało się wychodzić ze śpiwora, ale trudno – warsztaty kończyły się. Jeszcze tylko śniadanie (tak samo pyszne jak kolacja), trochę zabawy i zaraz odebrali nas rodzice. 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider