• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

„…już mieszkaniec, obywatel i już człowiek”

 

Słowa te napisał o dzieciach blisko sto lat temu Janusz Korczak, a przypominamy je szczególnie 20 listopada w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka (od zeszłego roku jest to również Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka).

 

Z tej okazji 21 i 22 listopada uczniowie klas: III a, III d, III f i III g wraz z wychowawczyniami przygotowali apel, który został poświęcony prawom dziecka. Występom uczniów towarzyszyła krótka prezentacja multimedialna obrazująca prawa wszystkich dzieci. Została odśpiewana również piosenka Małej Orkiestry Dni Naszych pt. „Piosenka o Prawach Dziecka”, która co roku towarzyszy szkolnym obchodom Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider