• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Bo na wakacjach w szkole nie jest źle!"

Tak śpiewali uczestnicy I turnusu półkolonii organizowanych w naszej szkole. Wcale się nie mylili! Przez dwa tygodnie dużo się działo. Był paint ball i warsztaty chemiczne, kino, wizyta w Zagrodzie Zwierzyniec, wspinaczka w parku linowym, zabawa na basenie, rajd w najpiękniejsze zakamarki nad Wisłą, warsztaty ceramiczne, konkursy, zajęcia sportowe i profilaktyczne a także pokaz talentów. Pogoda dopisywała, dlatego nie mogło zabraknąć plaży i wody – wszyscy czuli się jak nad morzem. Dwa tygodnie minęły jak z bicza strzelił, a przed nami kolejny dwutygodniowy turnus. 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider