• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Mazowiecki Konkurs „Poznajemy Słowację”

W tym roku Instytut Słowacki w Warszawie zorganizował po raz pierwszy Mazowiecki Konkurs „Poznajemy Słowację”, w którym zadanie konkursowe polegało na wykonaniu prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint o Słowacji. Konkurs został ogłoszony w klasach 5 i 6.

 

 

 Udział w konkursie wzięli następujący uczniowie: Anna Janiak 6 a, Aleksander Wiaderny 6a, Olga Łukasiak 6e, Gabriela Dudzińska 6e, Karolina Sierbińska 6f, Amelia Ziemińska 6f i Hanna Zienkowicz 6f.

 

Dwie uczennice z klasy 6f, Karolina Sierbińska i Hanna Zienkowicz, otrzymały za swoją pracę wyróżnienie.

 

Oficjalne wręczenie dyplomów odbyło się 20 czerwca 2017r. w Instytucie Słowackim w Warszawie. Dodatkową atrakcją w tym dniu dla wyróżnionych dziewcząt był również spacer po Placu Zamkowym i Starym Mieście.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider