• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Wiwat Konstytucja!

 

W czwartek 4 maja mieliśmy okazję przenieść się na chwilę w przeszłość do 1791 roku, do czasów uchwalenia pierwszej w Europie nowoczesnej konstytucji. A wszystko dzięki klasie 6d, która pod kierunkiem pani Moniki Kasprzak przygotowała przedstawienie z okazji 226 rocznicy Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie wcielili się w rolę posłów Sejmu Wielkiego, był nawet król! Sceny przedstawiające prace nad Konstytucją i okoliczności jej uchwalenia przeplatane były piosenkami w wykonaniu uczniów, którym akompaniował pan Andrzej Kochański. To ważna rocznica, która przypomina nam o próbach unowocześnienia prawa i ratowaniu naszego kraju. 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider