• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Świąteczne Zwiastuny

 

We wtorek,  11 kwietnia  w oczekiwaniu na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy, dzieci ze świetlicy szkolnej wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii. Zaprezentowały  przedstawienie nawiązujące do zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Zostaliśmy przyjęci z ogromną życzliwością. W trakcie występu nie zabrakło znanych wszystkim pokoleniom melodii. We wspólnym śpiewie, do którego akompaniowała nam niezwykle zdolna mała artystka (uczennica klasy trzeciej)  uczestniczyły zarówno dzieci, jak i mieszkańcy Domu. Po części artystycznej podsumowanej gromkimi brawami ze strony widowni, obdarowaliśmy Drogich Pensjonariuszy pięknie ozdobionymi i własnoręcznie przygotowanymi świątecznymi kartami z życzeniami. Wizyta naszych podopiecznych wniosła dziecięcą beztroskę, uśmiech i łzy wzruszenia w mury Domu Seniora, a wspólnie spędzone chwile dostarczyły wiele radości i satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że ten  dzień pozostanie w naszych sercach na bardzo długo. To zobowiązuje, dlatego obiecaliśmy, że nie zapomnimy i będziemy składać kolejne, oczekiwane i niezapomniane wizyty.

Wychowawcy Szkolnej Świetlicy

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider