• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Wielkanocne obyczaje

Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną (12 kwietnia) klasa 6a przygotowała pod kierunkiem pana Łukasza Szczęka przedstawienie wielkanocne.

Z wielką uwagą wysłuchaliśmy tekstów opowiadających o tradycjach związanych ze świętami oraz świątecznych piosenek. Mogliśmy także obejrzeć sceny przedstawiające te tradycje a nawet na własnej skórze doświadczyć śmigusa dyngusa... Na koniec wysłuchaliśmy życzeń złożonych przez Dyrektora szkoły Pana Roberta Kornberga oraz byłą Dyrektor naszej szkoły Panią Alicję Rusek.

 


dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider