• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Piątek wśród palm

 

Dnia 7.04.2017 roku w sali nr 8 odbyły się warsztaty robienia Palm Wielkanocnych. Tego dnia uczniowie kl. IIa wraz z rodzicami spędzili miło czas na wspólnej pracy.

Warsztaty rozpoczęły się koncertem drugoklasistów, a po głośnych oklaskach wszyscy z uśmiechem na twarzach zabrali się ochoczo do tworzenia swoich kompozycji. Z przyniesionych ze sobą naturalnych komponentów wykonywali majestatyczne palemki. Efekty ich pracy można było podziwiać w niedzielne święto.

Joanna Wachnik

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider