• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rekolekcje czyli odnowa

 

Od 27 do 28 marca trwały w naszej szkole rekolekcje wielkopostne.

Przez dwa dni słuchaliśmy nauk w szkole, trzeciego dnia uczestniczyliśmy we Mszy świętej w kościele parafialnym. Te trzy dni pozwoliły nam odnowić się i przygotować na czas Świąt Wielkanocnych.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider