• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Zanim na rower...

Możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową w naszej szkole stał się już tradycją. Egzamin musi być jednak poprzedzony przygotowaniami, dlatego 27 marca gościliśmy w naszej szkole policjantów z komendy wojewódzkiej.

Podczas dwugodzinnego spotkania z dwoma klasami czwartymi przybliżyli zasady ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. To była jednak zaledwie podstawa przygotowania. Przed czwartoklasistami jeszcze długa droga przygotowań zanim otrzymają swoje pierwsze prawo jazdy.

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider