Zanim na rower...

Możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową w naszej szkole stał się już tradycją. Egzamin musi być jednak poprzedzony przygotowaniami, dlatego 27 marca gościliśmy w naszej szkole policjantów z komendy wojewódzkiej.

Podczas dwugodzinnego spotkania z dwoma klasami czwartymi przybliżyli zasady ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. To była jednak zaledwie podstawa przygotowania. Przed czwartoklasistami jeszcze długa droga przygotowań zanim otrzymają swoje pierwsze prawo jazdy.