• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Jazzowe fascynacje

 

24 czerwca w Ośrodku Kultury odbył się koncert muzyczny, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Tytuł koncertu „Jazzowe fascynacje” okazał się niezwykle trafny – bardzo szybko wszyscy zafascynowaliśmy się prezentowanymi utworami – zwłaszcza, że sami mogliśmy włączyć się w ich wykonanie.

Oprócz jazzu – muzyki i opowieści o nim, słuchaliśmy też bluesa. Słuchaliśmy – to chyba za mało powiedziane – każdy go poczuł dzięki improwizacjom artystów. 45 minut minęło bardzo szybko, a owacje na stojąco były najlepszym dowodem na to, że koncert naprawdę był niezwykły.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider