• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Używaj mózgu człeku kochany!"

20 marca po raz drugi obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Mózgu.

Dzieci mogły wziąć udział w różnych formach aktywności rozwijających sprawność mózgu i wszystkich funkcji potrzebnych do dobrego działania każdego dnia. Na korytarzu II piętra zawisły gazetki, których bohaterem był mózg – jego budowa, a także praktyczne porady dotyczące tego, jak należy go ćwiczyć (taki „mózgowy fitness”).

Wszyscy powinniśmy dbać o umysły - nasze i naszych dzieci. Wspólne gry, zabawy, ćwiczenia fizyczne gimnastykujące nasz mózg będą ciekawą rozrywką dla mózgu i miłym wspólnie spędzonym czasem.

 

Tak, tak… „Używaj mózgu człeku kochany, bo organ ten zanika, gdy nieużywany!”

                                                      

Reedukator- Bożena Gromadzka.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider