• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Gdy ci nudno, gdy ci źle..."

 

„To najlepsza szkoła w kraju, u nas będzie ci jak w raju!”, „Lato, jesień, zima, wiosna – nasza szkoła jest radosna”, „Gdy ci nudno, gdy ci źle – przyjdź do szkoły – poucz się!” – te oraz inne hasła towarzyszyły Dniu Otwartemu Szkoły, który miał miejsce w sobotę, 4 marca.

Szkołę mógł odwiedzić każdy, kto tylko chciał. Można było rozejrzeć się po korytarzach, odwiedzić sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę, salę gimnastyczną. Zwiedzający – zarówno mali kandydaci do szkoły, ale także nasi uczniowie mogli obejrzeć prace wykonane przez uczniów, uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli – wykonać coś podczas zajęć technicznych, wziąć udział w matematycznych malowankach i wycinankach, rozwiązać quiz historyczny i pokolorować historyczną kolorowankę, zaśpiewać karaoke – po polsku i angielsku, pograć w gry logiczne, obejrzeć nasz księgozbiór (niektórzy wręcz "zatopili się" w lekturze), spróbować swoich sił w wydobywaniu dźwięków z gitary, a także pokibicować klasom starszym, które rozgrywały Turniej Dzikich Drużyn w piłce ręcznej. „Tutaj jest fajnie” przekonywali wszystkich nasi zeszłoroczni absolwenci – obecnie uczniowie I klasy gimnazjum, którzy postanowili odwiedzić w sobotę „starą szkołę”. No cóż – oni chyba najlepiej wiedzą, co mówią…

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider