• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Żyli prawem wilka"

 

Dzisiaj (1 marca) obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji na szkolnym korytarzu można było spotkać uczniów, którzy mieli na sobie elementy barw narodowych: biało – czerwone kokardki, koszulki, ubrania w tonacji biało – czerwonej, a nawet gumki do włosów, czy też przypięte biało – czerwone kartki, na których napisany był rok 1963 – rok, w którym został zastrzelony ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. „Lalek”.

Pamięć o żołnierzach walczących w czasie II wojny światowej w szeregach Armii Krajowej, dla których walka o wolność trwała również po wojnie, nie może zaginąć.

„Nie dajmy zginąć poległym”

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider