• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Prawie jak w Rio...

 

Z pewnością ostatnia środa przed feriami (8 lutego) była najbardziej szaloną środą od początku roku szkolnego. Nic dziwnego – w końcu trwa karnawał.

Od samego rana sala gimnastyczna zmieniła się w salę taneczną, a na parkiecie można było spotkać księżniczki, sportowców, myszki a nawet biedronki! Również klasy pierwsze i oddziały "0" bawiły się jak szalone, a różnorodność przebrań zadziwiała wszystkich. Po południu szalały klasy starsze – tu już trochę rzadziej można było spotkać karnawałowo przebranych uczestników, ale zabawa była niezwykła. Prawie taka, jak w Brazylii!

 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider