• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Czas podsumowań

 

Zakończyło się pierwsze półrocze, zbliżają się ferie. Czas na podsumowania, w ramach których odbyły się szkolne apele – dla klas I – III i IV – VI.

Pierwszy przeznaczony dla klas młodszych odbył się 31 stycznia i przebiegał pod hasłem „Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych podczas przerw, wychodzenia z klasy, poruszania się po korytarzach, szatni, schodach, aby uniknąć nieszczęśliwego wypadku?”. Apel ten był także okazją do spotkania i rozmowy z naszą szkolną pielęgniarką (oby wszyscy spotykali się z nią tylko podczas takich apeli!). Kolejny apel  dla klas I – III miał miejsce tydzień później – 7 lutego. Oczywiście głównym tematem były zbliżające się ferie i zasady bezpiecznego wypoczynku. O tym, jak bezpiecznie spędzić ferie, mówili w swoim występie uczniowie klasy IIIe. I w tym przypadku nie zabrakło prelekcji pani pielęgniarki. Druga część apelu poświęcona została podsumowaniu pracy w pierwszym półroczu. Pojawiły się bardzo miłe akcenty w postaci nagród dla laureatów szkolnych konkursów: „Barwy jesieni”, „Czas Bożego Narodzenia”, „Ilustracja do wybranego wiersza J. Tuwima” a także dyplomów za udział w akcjach charytatywnych: „Szlachetna paczka”, „Góra Grosza” oraz w zbiórce makulatury.

 

Klasy starsze podsumowały swoją pracę w pierwszym półroczu podczas apelu w dniu 6 lutego. Najlepsi z najlepszych otrzymali Listy Gratulacyjne (żeby zostać tak wyróżnionym należało mieć średnią ocen powyżej 4,75 i przynajmniej bardzo dobre zachowanie!), poza tym można było podziwiać naszych najlepszych sportowców. Oczywiście również odbyła się pogadanka na temat bezpiecznych ferii, do których zostały zaledwie 4 dni J

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider