• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Przede wszystkim bezpiecznie

 

25 stycznia klasy czwarte, piąte i szóste uczestniczyły w apelu szkolnym poświęconym bezpieczeństwu. Apel bardzo szybko przekształcił się w rozmowę, którą poprowadziła opiekunka szkolnego samorządu p. Sylwia Rodziewicz.

Wspólnie wszyscy przypomnieli sobie zasady zachowania podczas przerw (zwłaszcza obiadowych), korzystania z klatek schodowych, a także bezpiecznych zabaw w czasie ferii zimowych (w końcu już niedługo nadejdą!). 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider