• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Świątecznych wspomnień ciąg dalszy...

Tym razem chcielibyśmy powspominać niezwykle wzruszającą świąteczną wizytę naszych uczniów w Domu Pomocy Społecznej.

 

Mały Jezus przyniósł w darze

Drzewko ośnieżone.

Na gałązkach wiszą jabłka,

Orzeszki złocone

I tęczowe kulki szklane

I mnóstwo cukierków.

Co za radość i wesele

Z zielonego świerku!

A na samym szczycie,

Złota gwiazdka, wielka świeci.

Dziś się cieszą i radują

Wszystkie małe Dzieci!

Zaśpiewajmy Jezuskowi

Dziś narodzonemu.

I Lulajże Jezuniu

Zagrajmy też Jemu!

Z takimi pięknymi wierszykami, życzeniami i kolędowaniem na ustach, Dzieci z naszej szkolnej świetlicy, pod opieką Wychowawców, odwiedziły w dniu 19.12.2016 r. Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Uczniowie, oprócz przygotowanego programu artystycznego, wręczyli Pensjonariuszom, własnoręcznie wykonane, śliczne, papierowe Aniołki. Były one bez wątpienia serdecznym, świątecznym prezentem. Dla  niejednej z Osób, być może jedynym w te święta...

Ciepło bijące od Pensjonariuszy i Uśmiech na buziach Dzieci sprawiły, że poczuliśmy się naprawdę jak w jednej, wielkiej Rodzinie. Radość i łzy wzruszenia pozostaną zapewne na długo zarówno w sercach Dorosłych jak i Dzieci.

 

Wychowawcy Świetlicy

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider