• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Muzycznie i nowocześnie

 

Piątek 9 grudnia pełen był ekscytujących wydarzeń. Reprezentanci klas młodszych pojechali na Igrzyska Sportowe, a wybrane klasy starsze udały się do Ośrodka Kultury na koncert Filharmonii Narodowej.

Wprawdzie to grudzień i pogoda była trochę przygnębiająca, jednak koncert poświęcony muzyce nowoczesnej znacznie poprawił wszystkim humory. Zwłaszcza, że w pewnym momencie na scenie znalazły się nasze uczennice i miały możliwość (chociaż przez chwilę) poczuć się prawdziwymi gwiazdami. 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider