• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Do boju Polsko!

 

I kto wygrał mecz z Ukrainą? Polska! Kibicowaliśmy naszym od samego rana.

Z inicjatywy samorządu szkolnego stworzyliśmy własną szkolną strefę kibica. Na korytarzach przeważały kolory biel i czerwień, wszędzie mijało się uczniów wyposażonych w przeróżne akcesoria: czapki, peruki, szaliki… Niebawem okaże się, która klasa zdobędzie nagrodę za najlepsze przygotowanie do dzisiejszego meczu.

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider