• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

"Poloneza czas zacząć..."

Tymi słowami pani wicedyrektor Mirosława Modzelewska otworzyła dzisiaj (16 czerwca) pożegnalną dyskotekę klas szóstych.

Był polonez (zobaczcie na naszym kanale You Tube), wzruszenia, a potem pełne szaleństwo pod czujnym okiem rodziców - organizatorów dzisiejszej zabawy. Udało nam się nieco ją przeciągnąć - ostatnich tańców było ze trzy... A po dyskotece wszyscy żwawo ruszyli do domu na kolejne emocje - Euro 2016 i mecz Polska - Niemcy. Nasi górą!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider