• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Nasze Święto

 

Dzień Patrona to najważniejszy dzień w życiu szkoły. W tym roku obchodziliśmy go w piątek 20 maja.

Z tej okazji mieliśmy możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach. Były zajęcia plastyczne – wydzieranki, wylepianki, malowanki (tematyka różna – od portretu księcia Janusza poprzez legendy ziemi czerskiej do polskich strojów ludowych), zawody sportowe, prezentacje przyrodnicze, inscenizacje historyczne, pokazy taneczne (zachęcamy do obejrzenia na naszym kanale You Toube), dyskoteka (a właściwie bal księcia i księżniczki). Klasy czwarte udały się z wizytą do Muzeum ojca Stanisława Papczyńskiego na Mariankach. Niewątpliwą sensacją był pokaz jazdy na monocyklu. Pokazowi towarzyszył krótki kurs nauki jazdy na tym niezwykłym pojeździe poprowadzony przez Pawła Szczycińskiego – radnego powiatu piaseczyńskiego, prekursora jazdy streetowej na monocyklu. „To był fajny dzień” – komentowali uczniowie. I o to chodziło – w końcu to nasze imieniny. 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider