Rowerowo w czwartej klasie
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rowerowo w czwartej klasie

 

Ten tydzień mija nam pod znakiem roweru. Najpierw egzamin praktyczny w poniedziałek (pisaliśmy już o tym), a 18 maja przyjechał do nas policjant z Komendy Stołecznej, by przeprowadzić szkolenie dla klas czwartych.

Już niedługo, bo 1 czerwca przyjadą do nas inni przedstawiciele policji, by na placu apelowym na terenie dawnej jednostki wojskowej przeprowadzić dla czwartoklasistów egzamin praktyczny. Oby jak najwięcej uczniów go zdało!

 

 

dz2

zapisy

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider