• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rowerowo w czwartej klasie

 

Ten tydzień mija nam pod znakiem roweru. Najpierw egzamin praktyczny w poniedziałek (pisaliśmy już o tym), a 18 maja przyjechał do nas policjant z Komendy Stołecznej, by przeprowadzić szkolenie dla klas czwartych.

Już niedługo, bo 1 czerwca przyjadą do nas inni przedstawiciele policji, by na placu apelowym na terenie dawnej jednostki wojskowej przeprowadzić dla czwartoklasistów egzamin praktyczny. Oby jak najwięcej uczniów go zdało!

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider