• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Rowerem przez świat...

 

Dzisiaj (16 maja) na placu apelowym dawnej jednostki wojskowej odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową.

Rowerzyści musieli wykazać się umiejętnością poruszania się na drodze, wykonywania manewrów, stosowania w praktyce znajomości znaków, opanowania roweru…. Ci, którzy pozytywnie zaliczyli dzisiejszą jazdę, już niedługo odbiorą swoje pierwsze prawo jazdy. Szerokiej drogi! 

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider