• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Prymas Tysiąclecia - konkurs

 

W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs poświęcony myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowany przez Fundację "BO WARTO" z Warszawy.

Dzieci z klas IV - VI miały za zadanie przedstawić w formie plakatu jedną z zaproponowanych myśli Prymasa Tysiąclecia. Do konkursu przystąpiło łącznie 25 osób. Do następnego etapu zostały wyłonione prace następujących osób:

Julii Skarżyckiej- 5d

Emilii Trochim - 5d

Hanny Zienkowicz - 5f

Darii Oklej - 6b

Weroniki Węcławiak - 6f

Wyniki poznamy pod koniec maja br.

Gratulujemy!

 

Zbigniew Wietocha

 

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider