Prymas Tysiąclecia - konkurs

Prymas Tysiąclecia - konkurs

W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs poświęcony myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowany przez Fundację "BO WARTO" z Warszawy.

Dzieci z klas IV - VI miały za zadanie przedstawić w formie plakatu jedną z zaproponowanych myśli Prymasa Tysiąclecia. Do konkursu przystąpiło łącznie 25 osób. Do następnego etapu zostały wyłonione prace następujących osób:

Julii Skarżyckiej- 5d

Emilii Trochim - 5d

Hanny Zienkowicz - 5f

Darii Oklej - 6b

Weroniki Węcławiak - 6f

Wyniki poznamy pod koniec maja br.

Gratulujemy!

Zbigniew Wietocha