• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Sejmik Uczniowski o Konstytucji 3 Maja

 

29 kwietnia obchodziliśmy w szkole rocznicę Konstytucji 3 Maja.

 

O okolicznościach uchwalenia Konstytucji oraz jej znaczeniu przypomniała wszystkim klasa 4b, która pod kierunkiem pana Andrzeja Kochańskiego przygotowała uroczystą akademię. Historyczny rys został wzbogacony poezją patriotyczną oraz pieśniami wykonanymi przez chór szkolny prowadzony przez pana Andrzeja. Do przygotowania dekoracji przyczynili się również rodzice uczniów. Zapraszamy do obejrzenia akademii na kanale You Toube.

3 maja poczet sztandarowy oraz delegacja uczniów klasy 6a wraz z panią Iwoną Książek wzięła udział w gminnych uroczystościach poświęconych rocznicy tego wyjątkowego wydarzenia.

  

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider