Sejmik Uczniowski o Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia obchodziliśmy w szkole rocznicę Konstytucji 3 Maja.

O okolicznościach uchwalenia Konstytucji oraz jej znaczeniu przypomniała wszystkim klasa 4b, która pod kierunkiem pana Andrzeja Kochańskiego przygotowała uroczystą akademię. Historyczny rys został wzbogacony poezją patriotyczną oraz pieśniami wykonanymi przez chór szkolny prowadzony przez pana Andrzeja. Do przygotowania dekoracji przyczynili się również rodzice uczniów. Zapraszamy do obejrzenia akademii na kanale You Toube.

3 maja poczet sztandarowy oraz delegacja uczniów klasy 6a wraz z panią Iwoną Książek wzięła udział w gminnych uroczystościach poświęconych rocznicy tego wyjątkowego wydarzenia.